משרדנו מעניק שירותים במגוון התמחויות.

תחומי התמחות ענבר דרור אתר

משרדנו מעניק שירותים במגוון התמחויות.

תחומי התמחות

תחומי התמחות עו"ד ענבר דרור הליך גירושין

גירושין

כעורכת דין לענייני משפחה, תפקידי לסייע ולתמוך בכם בהליך הגירושין, מתחילתו ועד לסופו. במסגרת עבודתי, אני נמצאת בקשר ישיר ואישי עם לקוחותיי מלווה ומייצגת אותם בבתי המשפט או בבתי הדין הרבניים, תוך הסתכלות מתמדת על טובת הילדים

מזונות ילדים

נושא מזונות הילדים הסעיף מורכב ומאתגר במרבית תיקי הגירושין. נושא זה טומן בחובו את העתיד הכלכלי של בני הבית. אני מאמינה כי באמצעות תכנון אסטרטגי מקדים, ניתן להעמיד בראש סדר העדיפויות את העובדה כי כספי המזונות מיועדים לצרכי גידול וחינוך הילדים. וכי המטרה הנעלה והמשותפת היא גידול הילדים.

תחומי התמחות מזונות ילדים עו"ד
תחומי התמחות עו"ד ענבר דרור ירושות ועיזבונות

ירושות ועיזבונות

צוואה הינה מסמך שקובע מה יעשה עם רכושו של אדם לאחר מותו. בהעדר צוואה בן הזוג של המוריש, יקבל את הרכוש השייך למשק הבית המשותף, ואת מחצית מהירושות והעיזבונות. גם אם בני הזוג היו בהליך גירושין. לכן צוואה הינה חלק שיש לתת עליו את הדעת בעת הליך גירושין

הסכמי ממון

הסכם ממון מסדיר את ענייני הרכוש בין בני זוג נשואים, בני זוג שעומדים להתחתן או ידועים בציבור.
תוכן ההסכם מתייחס לרכוש הקיים בעת כתיבת ההסכם ואף מביא בחשבון את הרכוש שצפוי להצטבר במהלך חייהם המשותפים.

תחומי התמחות עו"ד ענבר דרור הסכם ממון
תחומי התמחות עו"ד ענבר דרור הסכם חיים משותפים

הסכמי חיים משותפים

הסכם חיים משותפים המכונה גם הסכם זוגיות, הינו מסמך מקיף בעל תוקף משפטי שנכתב בין בני זוג, ומכיל נושאים רבים הקשורים לחיים המשותפים (זכויות וחובות) לרבות חלוקת הרכוש בעת פרידה.

ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך זהו מסמך משפטי, במסגרתו ניתן מענה עבור אנשים שהגיעו למצב סיעודי עקב מחלה או זקנה, ואינם יכולים לבצע פעולות עבור עצמם. במסמך קובעים מי יטפל בנו ובאיזה אופן.

תחומי התמחות עו"ד ענבר דרור ייפוי כח מתמשך