"התחל היכן שאתה נמצא.

השתמש במה שיש לך.

עשה מה שאתה יכול"

/ ארתור אש

אודות עורכת דין ענבר דרור

"התחל היכן שאתה נמצא.

השתמש במה שיש לך.

עשה מה שאתה יכול"

/ ארתור אש

עורכת דין ענבר דרור

עו"ד ענבר דרור, מייצגת ומלווה בתיקי משפחה, גירושין וירושה בבית משפט ובבית הדין הרבני – לרבות ניהול חלוקת רכוש מכל סוג, סוגיית המזונות, משמורת הילדים. בנוסף עוסקת בעריכת הסכמי גירושין והסכמי ממון לרבות הסכמי הורות משותפת  וכן מוסמכת ייפוי כוח מתמשך.

בעלת L.L.B במשפטים וכן בעלת תואר שני מאוניברסיטת בר אילן (L.L.M). לאחר הסמכתי עברתי השתלמויות תעודה רבות בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי.

את שנותיי הראשונות בניהול תיקי משפחה רכשתי כעוזרת משפטית בבית משפט לענייני משפחה במחוז מרכז. כעוזרת משפטית של שופטת למדתי להסתכל על המכלול הרחב של התא המשפחתי. כיום אני משתמשת בניסיון הזה, בשביל להעמיד את טובת הילדים לנגד עיניי לאורך כל התהליך.

אותה ראייה מערכתית הביאה אותי לעבוד בשיתופי פעולה עם אנשי מקצוע טיפוליים שנותנים כלים פרקטיים רגשיים לניהול ההליך. מעין תכנון מקדים להליך הגירושין: איך אתם רוצים שהוא יתנהל עבור כל בני הבית, ואיפה אתם רוצים לראות את עצמכם בסופו?

מהניסיון שלי, ראיתי שזה מקל משמעותית על התהליך ואף מקצר אותו. זהו ערך מוסף שאני נותנת ללקוחות שלי מתוך הרצון לספק מעטפת רחבה לכל הצרכים שעולים באותה התקופה הרגישה. פרט לזה, שאני נמצאת לצידם מתחילת התהליך ועד לסופו.

תפקידי כעו"ד לענייני משפחה ומעמד אישי הוא ללוות אתכם בכל שלבי התהליך, לבנות ביחד איתכם אסטרטגיית גירושין מתאימה להשגת מטרותיכם, תוך הבנה שאתם אלו שמקבלים את ההחלטה ועושים את הבחירות שיעצבו את עתידכם.

ביחד אנחנו נשיג את הטוב ביותר עבורכם, ומבחינתי להשיג את הטוב ביותר פירושו לשאוף לעתיד טוב יותר, אם באמצעות הסכם הוגן ובין אם צריך באמצעות הליכים משפטיים, אסטרטגיות מנצחות והשקעת מאמצים רבים להביא לתוצאות הרצויות עבורכם.